KÚRENIE, PLYN, KANÁL, VODA

Profil

Stredisko voda, plyn, kúrenie, kanál je veľmi dôležitou súčasťou spoločnosti EKOPRIM istota stavby, s.r.o. , pretože materiály a tovary slúžiace pre technické zabezpečenie budov a inžinierske siete tvorí obrovské množstvo výrobkov, značiek, výrobcov, dodávateľov a použitia.

Ucelený sortiment a profesionálny predajný servis, to sú naše základné pohľady na tento sortiment. Či ste investor, veľká stavebná firma, developer, kúrenár či inštalatér alebo konečný užívateľ, každému z vás máme čo ponúknuť.
Naša ponuka zahŕňa nielen úplný sortiment z oblasti vykurovania - plyn - voda - inžinierske siete, ale aj služby s tým spojené, teda spracovanie aktuálnych informácií o ponuke tovaru, cenníky v tlačenej aj elektronickej podobe, poradenstvo v odbore, rozvoz tovaru podľa požiadaviek a ďalšie služby.

Ideálnym riešením pre zákazníka je ešte pred samotnou investíciou alebo realizáciou stavebnej rekonštrukcie, či zakladaním novostavby, konzultovať s nami otázku rozvodov plynu, vody, odpadov, kúrenia a vnútorného vybavenia i následné dodávky materiálu. Dokážeme fundovane poradiť pri optimalizácii týchto riešení a promptne dodávať materiál v celej oblasti problematiky plyn, voda, kúrenie, kanál.

V oddelení železiarstvo je pre vás pripravený doplnkový sortiment pri realizácii vašej stavby, ktorý zistíte, že ho potrebujete, až keď ho potrebujete :-) Ide o nekonečné množstvo spojovacieho materiálu, pracovného náradia, elektrického ručného náradia, zváracieho materiálu až po farby laky.


KÚRENIE, PLYN, KANÁL, VODA zverejnené: 30.5.2017